JAK POWSTAJE HOT ROD  & GALERIA ZDJĘĆ I FILMÓW.

Zatem na początek może zobacz na ile galeria hot rod jest w stanie ci pomóc i jakie będziesz miał z tego korzyści? Bo coś mi się wydaje, że właśnie takiej strony szukałeś!

W związku z tym, że planujesz zbudować wehikuł typu HOT ROD! Jednakże brakuje ci wiedzy na ten temat. Ponieważ to twój pierwszy taki projekt i modyfikacja auta!

Tak właściwe to dlatego powstała galeria Hot Rod Custom Polska, aby tobie pomóc. A w jaki sposób, oczywiście w bardzo prosty sposób. Gdyż to miejsce posiada całą historię, dokumentację z budowy hot roda. Bez wątpienia jest dziełem autorstwa ekipy z MetalMinionPoland z Drezdenka!

Innymi słowy to instrukcja za pomocą której możesz wiele zdziałać. Choćby masz okazję do pozyskania cennych informacji na temat motoryzacji. Ponadto przeróbek modyfikacji i to, jak możesz  udoskonalić albo rozwiązań problem z autem!

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że projekt HOT ROD CUSTOM POLSKA tworzą amatorzy.

Co więcej to ich pierwszy taki projekt, gdzie grzebie się w mechanice i podzespołach samochodu.

Jednak to dla tych ambitnych pseudo mechaników jest żadna przeszkoda. Bo najważniejszy jest cel. A w tym przypadku chodzi o zrobienie sobie nietypowego autka, tak na własne potrzeby. Dla przykładu to może być choćby do jeżdżenia po zakupy, do pracy lub szkoły. Zaś lista tego typu przykładów jest nieskończenie długa. W związku z tym zbędne jest abym ci to wszystko wymienił, do czego może posłużyć hot rod

Jak widzisz, że mimo tylu przeciwwskazań, to jednak projekt hot rod niczym bolid formuły 1 recyklingu ruszył z miejsca ! Ponieważ w tym przypadku zwyciężyła chęć stworzenia czegoś wzniosłego i nietuzinkowego. Co więcej, pojazdu jakiego próżno szukać w świecie. Dlatego, że powstał tylko jeden egzemplarz model i na dodatek ty go posiadasz i nim ujeżdżasz.

Pierwszy z etapów – Tak wyglądają prace przy budowie wyjątkowego samochodu mini volkswagena!

Czyż można tu mówić o szaleństwie

GALERIA HOT ROD PEŁNA JEST ZDJĘĆ FILMÓW DO POBRANIA!

To jest oczywiste, że wszystkie zdjęcia jakie galeria hot rod udostępnia są do pobrania. W związku z tym, że liczba fotografii i filmów przekracza sumę 1000 sztuk. Tak więc bez żadnych opłat z tej stronki możesz sobie pobrać ok 1000 zdjęć!

Z pewnością są to interesujące materiały, które pomogą ci w budowie własnego hot roda. Zatem wiesz, co masz robić? Bo jeśli jest inaczej, niż być powinno. To dlatego po krótka naświetlę ci widok tego, co cię czeka. Oczywiście o ile się zdecydujesz na to, aby samodzielnie przerobić jakieś auto. na coś w stylu hot rod.

Na tym zdjęciu można zaobserwować to, jak można wykonać przód w swoim samochodzie.
Być może podsunie ci to jakiś pomysł. Tak więc zobacz w jaki sposób można zrobić przód pojazdu. Aczkolwiek muszę ci powiedzieć, że trochę roboty było, aby taki ryjek stworzyć.

Tylko od czego tu zacząć budowę hot roda?

Tak jak mówiłem, że ta galeria hot rod jest w posiadaniu wszystkich ci potrzebnych informacji dzięki którym.

  • Po pierwsze to zaczniesz swój indywidualny projekt twórczy, którego celem jest HOT ROD!
  • Po drugie, w konsekwencji tego , że zacząłeś projekt to oczywiste jest, że go ukończyłeś.

Zatem może zobacz, co posłużyło za dawce na hot roda ekipie mechaników MetalMinionpoland. Czy rozpoznajesz na zdjęciu poniżej, co to jest za auto, bo mało kto wie.

Tak jak myślisz, że marką tego samochodu jest Volkswagen Transporter T4, jednak ten model już jest zmodyfikowany. Jednak co do reszty informacji, to jest ona zapisana na blogu.

A to jest dawca projektu, w którym zaś ten samochodzik przeszedł metamorfozę